top of page

Klinik Yüz Yüze Diyet Danışmanlığı

Bakırköy,  İncirli Caddesi'nde bulunan ofisimizde vücut analizi cihazımız ile tam kapsamlı ölçümleriniz yapılıyor. Kan tahililleriniz ve anamnez sonuçlarınıza göre size özel beslenme programınız hazırlanıyor.

 

Haftalık yüz yüze görüşmeler ile birlikte sonuçlarınızı değerlendiriyor ve beslenme programınızda gerekli düzenlemeleri yapıyoruz.

Hedefiniz ister kilo almak, ister kilo vermek ya da sadece sağlıklı beslenmek olsun, size özel hazırlanan beslenme programları ile hedefinize maksimum motivasyon ile ulaşın.

Ücretsiz ön görüşme ve detaylı vücut analizi sonucunuzu öğrenmek ve daha fazla bilgi için sizi ofisimize bekliyoruz.

Vacu Activ ve Andulasyon Terapi ile incelme-sıkılaşma etkisi 

Vacuactiv içerdiği tüm teknoloji bileşenleri kasların enerji tüketimini arttırmaya yöneliktir ve bu sayede maksimum bölgesel incelme, vücuttan su atma ve kilo kaybı sağlar. Haftada 5000 kaloriye kadar yakmayı sağlar. Özellikle spor salonuna gitmeye vakti olmayan kişiler için öneriyoruz.

Andulasyon Terapi cihazı lenf sisteminizin düzgün bir şekilde çalışmasına katkıda bulunarak, kızılötesi ısı ve özel frekanslar sayesinde hücreler arası toksinlerin temizlenmesine yardımcı olur. 15 dakikada 2,5 saat spor yapmış etkisi yaratıp hastalıkların oluşumunda ana kaynaklardan biri olan lenf drenajı problemlerini düzenleyerek hem koruyucu sağlık, hem de hastalıkların iyileşmesine katkı sunar.
 

Detoks ve Arınma Programları

Hedefimizde düzensiz ve kötü beslenme alışkanlıklarını değiştirmek, sağlıklı beslenme düzeninin temellerini atmak var. 

Fazla ödemlerden kurtulmaya, yağ yakımını desteklemeye veya toksinlerin vücuttan uzaklaştırılmasına yönelik farklı program seçenekleri olan arınma paketlerini 3-7-10-15 günlük alternatifler ile size uygun olanını birlikte seçiyor ve düzenliyoruz.

İster yüz yüze ister online olarak bu hizmeti tercih edebilirsiniz. Son 3-5 kilosu kalan, dirençli kilolarla başı dertte olan, temiz beslenmeye geçiş yapmak isteyen ve yağ oranında değişim yaratmak isteyen herkes arınma programlarımızdan yararlanabilir.

Tam Kapsamlı Vücut Analizi

Kliniğimizde beslenme ve diyet danışmanlığı hizmeti alan tüm danışanlarımızın haftalık olarak tam kapsamlı vücut analizi ücretsiz olarak yapılmaktadır.

bottom of page