top of page

Klinik Yüz Yüze Diyet Danışmanlığı

Bakırköy,  İncirli Caddesi'nde bulunan ofisimizde vücut analizi cihazımız ile tam kapsamlı ölçümleriniz yapılıyor. Kan tahililleriniz ve anamnez sonuçlarınıza göre size özel beslenme programınız hazırlanıyor.

 

Haftalık yüz yüze görüşmeler ile birlikte sonuçlarınızı değerlendiriyor ve beslenme programınızda gerekli düzenlemeleri yapıyoruz.

Hedefiniz ister kilo almak, ister kilo vermek ya da sadece sağlıklı beslenmek olsun, size özel hazırlanan beslenme programları ile hedefinize maksimum motivasyon ile ulaşın.

Ücretsiz ön görüşme ve detaylı vücut analizi sonucunuzu öğrenmek ve daha fazla bilgi için sizi ofisimize bekliyoruz.

Online Diyet Danışmanlığı

Nerede olursanız olun bir telefon kadar uzağınızda olan bir sistem olan online diyet sistemi ile diyetisyeniniz yanı başınızda olacak.

Online diyet sisteminde beslenme programınızı oluştururken; kan tahlilleriniz, yaşam tarzınız ve beslenme düzeniniz göz önünde bulundurularak size özel beslenme programınızı oluşturuyor ve her öğününüzü bire bir olarak whatsapp, telefon yada mail yoluyla takip ediyorum.

Yüz yüze görüşmelerden farklı olan tek durum ölçümlerinizi sizin yapıyor olmanız.

Online diyete başlamadan önce ihtiyacınız olan tek şey bir baskül ve mezuradır.

Detoks ve Arınma Programları

Hedefimizde düzensiz ve kötü beslenme alışkanlıklarını değiştirmek, sağlıklı beslenme düzeninin temellerini atmak var. 

Fazla ödemlerden kurtulmaya, yağ yakımını desteklemeye veya toksinlerin vücuttan uzaklaştırılmasına yönelik farklı program seçenekleri olan arınma paketlerini 3-7-10-15 günlük alternatifler ile size uygun olanını birlikte seçiyor ve düzenliyoruz.

İster yüz yüze ister online olarak bu hizmeti tercih edebilirsiniz. Son 3-5 kilosu kalan, dirençli kilolarla başı dertte olan, temiz beslenmeye geçiş yapmak isteyen ve yağ oranında değişim yaratmak isteyen herkes arınma programlarımızdan yararlanabilir.

Tam Kapsamlı Vücut Analizi

Kliniğimizde beslenme ve diyet danışmanlığı hizmeti alan tüm danışanlarımızın haftalık olarak tam kapsamlı vücut analizi ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Bunun dışında, diyet yapmak istemiyor fakat vücut analizinizi merak ediyorsanız, spor yapıyor ve gelişiminizi takip etmek istiyorsanız 0532 390 45 94 numaralı telefonu arayarak yalnızca ölçüm randevusu oluşturabilirsiniz.

bottom of page